Pomoc českým výrobcům, farmářům a prodejcům zboží

Pomoc s odbytem potravin a zboží 

Rozhodli jsme se pomoci českým podnikatelům, farmářům a prodejcům zboží, kteří v důsledku vyhlášení nouzového stavu v ČR, přišli o možnost odbytu a potřebují co nejrychleji prodat svoje zboží.

Z důvodu omezení nebo uzavření provozu většiny restaurací, zrušení farmářských trhů a dalších prodejních míst chápeme, že se dodavatelům snížil zásadně odbyt a chceme těmto českým podnikatelům pomoci. 

Věříme, že se díky našim marketingovým nástrojům dostanou nabídky potravin a zboží na správná místa a najdou si svoje nové odběratele, či přímo koncové spotřebitele. 

Do konce března poskytujeme inzerci v hodnotě 2 000 Kč ZDARMA s možností využití až na 20 inzerátů s platností 2 měsíce. Tato nabídka platí na všechny kategorie zboží a mohou ji využít nově registrovaní i stávající zákazníci. 

JAK Postupovat

Stačí se zaregistrovat, kredity vám načteme do účtu automaticky.
  • Jste stávající zákazník?

Napište nám e-mail na: info@expira.cz – s předmětem – „žádost o kredity“ – kredity vám co nejdříve načteme.
 

Marketplace EXPIRA.cz neustále rozvíjíme a snažíme se vyhovět požadavkům našich zákazníků. Pokud budete mít jakýkoli nápad, jak skrze nás pomoci v této nelehké situaci ostatním, budeme moc rádi za vaše podněty! V případě dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na: info@expira.cz.

 

zelenina