Kdo jsme a jaká je naše filozofie?

EXPIRA.CZ je B2B marketplace záručního zboží a služeb s expirací, v akci, z výprodejů, končících modelů, šarží či nadnormativních zásob prodejců a výrobců.

Oslovujeme on-line i off-line prodejce zboží a služeb k inzerci výprodejových produktů. Jsme první on-line inzerce, která se věnuje přímo problematice expirace zboží a našim inzerentům tímto nabízíme transparentní prodej těchto produktů zákazníkům za výhodné ceny včetně možností nastavení potřebných pro B2B prodej.

Spolupráce

EXPIRA.CZ - to je tým profesionálů s mnoholetými zkušenostmi s vývojem, provozováním internetových projektů a prodejními zkušenostmi B2B/B2C v různých oblastech.
Součástí našeho know-how je úzká spolupráce s nejvýznamnějšími obchodníky v outletovém segmentu.
Ve spolupráci s naším strategickým partnerem WDF jsme se rozhodli, že vybudujeme portál, který bude na našem trhu atraktivní především pro obchodníky, hledající nové obchodní příležitosti k získávání nových zákazníků či optimalizaci skladových zásob.

Náš tým

David Černý

CEO, Founder
Zakladatel společnosti ALLOUTLET.CZ, s.r.o. a projektu EXPIRA.CZ, vizionář a hnací motor týmu. David je především zkušený obchodník, je vytrvalý a nadšením pro věc dokáže strhnout okolí. Říká se, že v roce 2010 měl dovolenou.

Tomáš Bajusz

CMO, Partner
Tomáš má na starosti marketing portálu EXPIRA.CZ, kde zužitkovává zkušenosti ze společností ve kterých působil, jako např. O2, ČEZ, Studio Moderna či Pados. E-commerce, online marketing, design a brand building jsou odvětví, které ho baví a zajímají nejvíce.

Vojtěch Strnad

CIO, Co-founder
Vojta je zástupcem společnosti WDF, která odpovídá za technickou stránku celého portálu EXPIRA.CZ. Společnost WDF patří již řadu let mezi špičkové digitální agentury.

Napsali o nás

Nákup za polovic. Zlevněnkám rostou tržby

Zdražování žene Čechy do samoobsluh, kde se prodává výhradně zlevněné zboží, protože mu končí nebo skončila minimální doba trvanlivosti či distributor potřeboval rychle „vymést“ sklad. Říká se jim zlevněnky.
Celý článek

Česko v nouzovém stavu. Firmy i lidé si pomáhají

Novinky.cz: „Rozhodli jsme se pomoci českým podnikatelům, farmářům a prodejcům zboží, kteří v důsledku vyhlášení nouzového stavu v ČR přišli o možnost odbytu a potřebují co nejrychleji prodat svoje zboží,” uvedl za firmu Expira Tomáš Bajusz.
Celý článek

Jaké pozitivní dopady může mít ekonomická krize způsobená koronavirem?

Česká spořitelna: Firma Expira.cz zase pomáhá zprostředkovat prodej a nákup přebytečných zásob těch podnikatelů, farmářů a prodejců zboží, kteří v důsledku vyhlášení nouzového stavu v České republice přišli o možnost odbytu svého zboží.
Celý článek

WDF pracuje pro HDI, JK Education a Palmolive

Mediář: Agentura rovněž přepracovala prodejní portál Expira.cz, zaměřený na zlevněné nabídky a zboží těsně před koncem záruční lhůty. „Začátkem roku 2020 jsme z portálu udělali marketplace a posunuli ho především do segmentu B2B segmentu,“ přiblížil David Černý, šéf a zakladatel webu.
Celý článek